MONTECH ROMUL.PL

INFRASTRUKTURA ELEKTROTECHNICZNA DOMU I BIURA

Umowy konserwacji domofonów tel. 501 440 440

Zapraszamy do przekazania nam istniejących i zmodernizowanych instalacji domofonowych pod stałą opiekę konserwacyjną. Wszystkie nasze umowy są tak sformułowane, aby były czytelne i przejrzyste dla każdego, nie ma w nich żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów serwisu.

Staramy się nie oferować usług częściowych, zapewniających serwisowanie tylko niektórych rodzajów usterek. Zasada oferowanych przez nas usług jest bardzo prosta: nasz klient nie ma czasu i nie musi zajmować się nie działającymi domofonami, często otwartymi i trzaskającymi drzwiami, martwić się tym, że znowu zdarzyła się kradzież lub dewastacji domofonu.

Zgłoszenie awarii może być oczywiście dokonane bezpośrednio przez lokatorów, bez angażowania administratora nieruchomości.

W ramach umowy, w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia usterek zapewniamy ich likwidację. Zgłoszenia awarii przyjmowane są w godzinach od 08:00 do 20:00. Dla zgłoszeń przyjętych do godziny 12:00, przystępujemy do usunięcia uszkodzeń już tego samego dnia. Gwarantujemy, niezależnie od częstotliwości i przyczyny powstania awarii, usunąć ją za zryczałtowaną stawkę, w wysokości od 1,40zł netto miesięcznie od jednego lokalu.

W ramach tej kwoty naprawiamy i wymieniamy następujące urządzenia: kasety rozmówne – wszystkie typy, wzmacniacze domofonowe, transformatory, okablowanie, zaczepy elektromagnetyczne, wkładki patentowe, okucia drzwiowe i zamki.
Dodatkowo bez opłat regulujemy samozamykacze w drzwiach wyposażonych w urządzenia współpracujące z domofonem.

Copyright © 2018. Romul.pl. All Rights Reserved.