MONTECH ROMUL.PL

INFRASTRUKTURA ELEKTROTECHNICZNA DOMU I BIURA

Automatyka Bram tel. 501 440 440

Już kilkanaście lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu automatyki do bram wjazdowych, garażowych oraz sterowania. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalne ekipy pozwalają utrzymywać świadczone usługi na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach. Tak długi okres działalności pozwolił również na skorygowanie szerokiej oferty automatyki oferowanej na rynku i pozostawienie w swojej ofercie tylko tych wyrobów, które gwarantują najwyższy poziom niezawodności.

Wykonujemy również kompleksowe montaże dostarczając na miejsce budowy automatykę, oraz kute bramy i elementy ogrodzeń. Wysoka jakość elementów ogrodzeń i bram gwarantowana jest poprzez zachowanie surowych norm przy produkcji, zabezpieczeniu antykorozyjnym oraz wysokiej jakości powłoce lakierniczej. Przy wykonywaniu powłoki antykorozyjnej jak i również lakierniczej korzystamy z usług firm z długoletnim doświadczeniem i posiadających nowoczesne linie technologiczne.

Dysponujemy szeroką gamą wzorów bram i ogrodzeń dzięki której, jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusty naszych klientów.

Copyright © 2018. Romul.pl. All Rights Reserved.